Методичний семінар для студентів 3-го курсу КНУТД, кафедра «Дизайну інтер'єру і меблів ».
Обратная связь
Спасибо,
Ваша заявка принята
Мы перезвоним Вам
15.03.2017

Методичний семінар для студентів 3-го курсу КНУТД, кафедра «Дизайну інтер'єру і меблів ».

Компанія Baccara Home провела Методичний семінар для студентів 3-го курсу Київського національного університету технологій та дизайну кафедра «Дизайну інтер'єру і меблів КНУТД.». «Сучасні стінові покриття і оздоблювальні матеріали з текстилю у громадських інтер'єрах. Стиль та якість»

Були комплексно розкриті сучасні тенденції, тренди у дизайні текстилю в інтер'єрах 2017 року та особливості текстильного виробництва. Деталізовано питання використання сучасних контрактних матеріалів (тканин та шпалер) в інтер'єрах громадського призначення, у першу чергу, в – готелях різної «зірковості» та визначено основні аспекти щодо вибору певних типів оздоблювальних матеріалів (шпалер, текстилю) у залежності від класу будівлі. А саме: зносостійкість (визначається тестом martindale), пожежна безпека, пористість, вологостійкість, тощо.

Одними з таких, що не горять, не передають вогонь, а лише плавляться, забезпечують функціональність+комфортність+безпеку та ідеально підходять для інтер’єрів готелів, ресторанів, кафе і навіть житла є негорючі тканини фірми «Trevira». Серед вогнезахищених важкогорючих синтетичних волокон найбільше значення мають поліефірні тканини, зокрема Trevira CS. Дані тканини застосовуються у всіх видах домашнього текстилю – від штор, фіранок та оббивних матеріалів до покривал, тощо.

 

У свою чергу, вуличні тканини «outdoor» – стійкі до дощу, вітру, різких перепадів температури, використовується для оббивки меблів у приміщеннях, які мають особливі умови експлуатації – патіо, тераси, тощо.

Також, студентам були пояснені переваги маркування продукції знаком «MADE INGREEN».